Lähetämme tilaukset pääsääntöisesti vuorokauden kuluessa. Yli 70€ tilaukset postikuluitta.


Equip SC/ST 50/125μm 3m SC ST Orange fiber optic cable (3 m, OM2, SC, ST, Orange)

Digital Data

Normaalihinta €6,50

Sisältää ALV 24 %.
Tiedot:
EAN: 4015867115688
ASIN: B000FFJ736
MPN: 252313
Malli: 252313
Valmistaja: Digital Data
Osanumero: 252313